Hoe mogen we u helpen?
We zijn voor u bereikbaar via:
Kloosterstraat 9
6581 XW Malden
024 358 05 58 info@petersmalden.nl 0630122869

Onze openingstijden zijn:
 Ma/vr: 8.30 - 12.30 / 13.00 - 17.00 uur

Ons team

We zijn voor u bereikbaar via:

Telefoon: 024 3580 558
E-mail: info@petersmalden.nl


Walter
Walter de Waal
Verzekeringsadviseur particulieren en bedrijven


walter@petersmalden.nl

 
Vincent
Vincent Peters
Verzekeringsadviseur particulieren en schadebehandelaar

vincent@petersmalden.nl

 
Kevin
Kevin Willems
Verzekeringsadviseur particulieren en schadebehandelaar

kevin@petersmalden.nl

 
Mike
Mike van de Kamp
Hypotheekadviseur en financieel planner


mike@petersmalden.nl

 
Rene
René Roos
Hypotheekadviseur en verzekeringsadviseur


rene@petersmalden.nl

 
Sandra
Sandra Langen
Hypotheekadviseur, Financial Life Planner, Makelaar

sandra@petersmalden.nl

 
Roos
Roos Derksen
Adviseur RegioBank en verzekeringsadviseur particulieren

roos@petersmalden.nl

 
Jan
Jan Peters
Administratie



jan@petersmalden.nl
 
Chantal
Chantal de Waal - van Rossum
Adviseur RegioBank


chantal@petersmalden.nl